„Big Band Festival Šiauliai 2023“ kviečia vaizdo filmuku prisiminti Saulės mieste nušvitusį tarptautinį festivalį

  • Titulinis
  • Naujienos
  • „Big Band Festival Šiauliai 2023“ kviečia vaizdo filmuku prisiminti Saulės mieste nušvitusį tarptautinį festivalį
2023 07 05


Prasidėjus vasarai tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2023“ į Saulės miestą sukvietė profesionaliosios džiazo muzikos melomanus. Šio festivalio dviejų dienų įsimintiniausias akimirkas užfiksavo ir į 4 minučių filmuką sutalpino „GACP Films“ vaikinų komanda.

Birželio 9-10 dienomis Saulės Laikrodžio aikštėje jau XIV-ąjį kartą skambėjo reprezentacinis miesto renginys, kurį organizuoja Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“. Per šiuos gyvavimo metus festivalis ne tik kasmet klausytojus nustebina įvairiapusiška programa, svečiais iš užsienio šalių, bet ir yra užsiauginęs savąjį klausytoją, kurių gretos vis gausėja.

„Su kiekvienais metais siekiama, kad festivalis augtų, tobulėtų ir klausytojus stebintų vis įvairesniais sprendimais. Už galimybę įgyvendinti išsikeltus tikslus esame dėkingi finansuotojams – Šiaulių miesto savivaldybei ir Lietuvos kultūros tarybai, taip pat šiais metais prie festivalio parama prisidėjo AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Junasa“. Džiaugiamės, kad jų dėka galime dalintis profesionalia muzika su šiauliečiais ir miesto svečiais“, – mintimis dalijasi koncertinės įstaigos „Saulė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Jovita Gadeikienė.

Saulėtas vasaros akimirkas, klausytojų šypsenas ir muzikos sklidiną tarptautinio festivalio „Big Band Festival Šiauliai 2023“ savaitgalį užfiksavo „GACP films“ komanda. Kviečiame pasižiūrėti!

„Big Band Festival Šiauliai 2023“ filmuotos akimirkos