Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 33-iąsias metines šiauliečiai paminėjo įspūdingame koncerte

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 33-iąsias metines šiauliečiai paminėjo įspūdingame koncerte
2023 03 13


Praėjusio šeštadienio pavakarę, Kovo 11-osios proga, šiauliečiai ir miesto svečiai rinkosi į Šiaulių kultūros centro Didžiąją salę, kurioje vyko Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuojamas koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Scenoje nepakartojamą pasirodymą dovanojo Šiaulių bigbendas ir aksominio balso atlikėja Monika Marija.

 

Laisvė yra didžiausias kiekvienos tautos tikslas ir gyvenimo pagrindas. Prieš 33 metus ją išsikovojome ir puoselėjame toliau, esame stipri, drąsi ir vieninga tauta. Šią mums visiems svarbią datą norėjome paminėti jaukiu ir tyru reginiu“, –  koncerto idėja dalijosi Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Jovita Gadeikienė.

 

Išgirsti atlikėjos Monikos Marijos ir visų mylimo Šiaulių bigbendo, vadovaujamo meno vadovo ir dirigento Raičio Ašmanio, susirinko pilna salė. Organizatoriai džiaugėsi tokiu didžiuliu publikos susidomėjimu, kvietimai į šį renginį buvo išdalinti per pusdienį. Pirmą kartą scenos partneriais tapę profesionalių muzikantų kolektyvas ir atlikėja sulaukė begalę publikos liaupsių bei aplodismentų. „Tikėjausi gražaus koncerto, bet lūkesčius išpildėte su kaupu, esu pakylėta ir neapsakomai laiminga, jog šį vakarą buvau būtent čia ir turėjau galimybę išgirsti Šiaulių bigbendo ir Monikos Marijos pasirodymą“, – po koncerto susižavėjimo neslėpė žiūrovė Lina.

 

Šventinis koncertas prasidėjo Šiaulių bigbendo ir visų susirinkusiųjų atliekamu Lietuvos valstybės himnu. Po jo renginio vedėja Raimonda Sližienė pristatė ir į sceną pakvietė klausytojų lauktą atlikėją Moniką Mariją, kuri iš karto buvo sutikta gausiomis publikos ovacijomis. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos progai paruoštoje programoje skambėjo gerai žinomi lietuvių autorių kūriniai bei asmeninė atlikėjos kūryba. Vienas jų, sugraudinęs publiką – Kosto Smorigino „Paukščiai“. Skambant šiai dainai ne vieno žiūrovo akyse buvo matyti ašaros. Taip pat klausytojai mėgavosi Toto Cutugno – „Saulėtam pajūry“, „Fojė“ – „Laužo šviesa“, Eurika Masytė – „Laisvė“ bei kitais kūriniais.

 

Organizatoriai kviečia pasigrožėti Kamilės Mušauskienės užfiksuotomis renginio akimirkomis ir sekti koncertų salės „Saulė“ feisbuko paskyrą.