Romantiškieji Italijos tenorai su simfoniniu orkestru | Klaipėda

calendar Renginio data 2023 m. spalio 06 d.
timeRenginio pradžia 19:00 val.
calendar Renginio vieta Taikos pr. 70, Klaipėda
Renginio organizatorius: VšĮ Renginių era
Bilieto kaina: 30,40 – 49,40€

Bilietus platina: https://shorturl.at/hjuCR

Spalio 6-ąją 19 val. Klaipėdos Žvejų rūmuose skambės trijų tenorų bei Šiaulių simfoninio orkestro – Šiaulių pučiamųjų ir Šiaulių kamerinio orkestro „Camerata Solaris“ – koncertas. 

2015 m. tenorų trio Gianluca Paganelli, Fabio Andreotti ir Mauro de Santis pradėjo savo karjerą pasirodymu prestižiškiausiuose Italijos teatruose, įskaitant „Teatro dell’Opera“ Romoje, „La Fenice“ Venecijoje, Florencijoje,  „Teatro Petruzzelli“ Baryje, „Teatro del Maggio Musicale“ Fiorentino ir kt.
2017 m. trijulė debiutavo tarptautiniu mastu, koncertuodama Europoje, Bridgewater Hall Mančesteryje, Paryžiuje, o vėliau Vokietijoje, Ispanijoje ir Sevilijoje (Bizet Carmen). 2018 m. jie gastroliavo Azijoje, koncertavo Pietų Kinijoje, Siane (Shaanxi) ir CCTV televizijos „Šilko kelio“ atidarymo proga.
Jie taip pat koncertavo Japonijoje prestižinėje „Ginza Auditorium“ Tokijuje, o vėliau gastroliavo iš Osakos į Nagoją ir Sendajų, Kioto, ir galiausiai Menų centro teatre Seule, Pietų Korėjoje. 2019 m. jie debiutavo JAV, koncertuodami įvairiuose miestuose, įskaitant Niujorką, Los Andželą ir Čikagą. Jie taip pat koncertavo Avalon teatre Niagaros Folse, Kanadoje. 2020 metais dėl pandemijos trijulė turėjo sustabdyti savo koncertus ir sutelkti dėmesį į savo diskografiją.
Savo pasirodymo metu atlikėjai pristato populiariausius operos kūrinius, varijuodami  savo balsais scenoje, o tada pereina prie žinomiausių itališkų dainų, tokių kaip „O Sole Mio“, „Dicintacill Vuie“, „Io Te Vurria Vasa“ ir Amerikos visų laikų populiariausių dainų, kaip „My Way“, „New York, New York“, argentinietiško tango, gražiausių garso takelių ir dainų iš puikių miuziklų. Šis koncertas yra graži pasaulio muzikos pynė, paženklinusi mūsų gyvenimus.

camera

Mieli lankytojai, dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose