Romantiškieji Italijos tenorai su simfoniniu orkestru | Panevėžys

calendar Renginio data 2023 m. spalio 07 d.
timeRenginio pradžia 18:00 val.
calendar Renginio vieta Kranto g. 28, Panevėžys
Renginio organizatorius: VšĮ Renginių era
Bilieto kaina: 33,20 – 43,20€

Bilietus platina: https://shorturl.at/dfU28

Spalio 7-ąją 18 val. Panevėžio bendruomenės rūmuose skambės trijų tenorų bei Šiaulių simfoninio orkestro – Šiaulių pučiamųjų ir Šiaulių kamerinio orkestro „Camerata Solaris“ – koncertas. 

2015 m. trio pradėjo savo karjerą turo Italijoje pasirodymu prestižiškiausiuose Italijos teatruose, įskaitant Teatro dell’Opera Romoje, La Fenice Venecijoje, Florencijoje, Teatro Petruzzelli Baryje, Teatro del Maggio Musicale Fiorentino ir kt.
2017 m. trijulė debiutavo tarptautiniu mastu, koncertuodama Europoje, Bridgewater Hall Mančesteryje, Paryžiuje, o vėliau Vokietijoje, Ispanijoje ir Sevilijoje (Bizet Carmen).
2018 m. jie gastroliavo Azijoje, koncertavo Pietų Kinijoje, Siane (Shaanxi) ir CCTV televizijos „Šilko kelio“ atidarymo proga. Jie taip pat koncertavo Japonijoje prestižinėje „Ginza Auditorium“ Tokijuje, o vėliau gastroliavo iš Osakos į Nagoją ir Sendajų, Kioto, ir galiausiai Menų centro teatre Seule, Pietų Korėjoje. 2019 m. jie debiutavo JAV, koncertuodami įvairiuose miestuose, įskaitant Niujorką, Los Andželą ir Čikagą. Jie taip pat koncertavo Avalon teatre Niagaros Folse, Kanadoje. 2020 metais dėl pandemijos trijulė turėjo sustabdyti savo koncertus ir sutelkti dėmesį į savo diskografiją.
3 TENORŲ KONCERTAS su 40 muzikantų orkestru!
Savo pasirodymo metu atlikėjai pristato populiariausius operos kūrinius, variuodami savo balsais scenoje, o tada pereina prie žinomiausių itališkų dainų, tokių kaip O SOLE MIO, DICINTACILL VUIE, IO TE VURRIA VASA ir Amerikos visų laikų populiariausių dainų, kaip MY WAY, NEW YORK NEW YORK. Argentinietiško tango, gražiausių garso takelių ir pagaliau populiariausių dainų iš puikių miuziklų.
Šis koncertas yra graži pasaulio muzikos pynė, paženklinusi mūsų gyvenimus.

camera

Mieli lankytojai, dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose